Bu başlığı gören arkadaşların bana ilk tepkisi reklam karşılığı içerik yazmaya mı başladın oldu. O yüzden bu bölümü yazıyı yayınladıktan sonra yazının üst bölümüne ek yapıyorum. Hayır kesinlikle IHS TELEKOM ‘un bu yazıyı hak ettiğini düşündüğüm için hiç üşenmedim, hiç zamanımın olmadığı bir anda tüm işlere ara verip bu yazıyı yazdım.

Arkadaşlar; bildiğiniz gibi daha önce bir çok yabancı ve Türk hosting firmasını inceleyip sizlerle izlenimlerimi paylaşmıştım. Şimdi neden bu kadar iddalı bir başlık yazdığımı merak eden arkadaşlar için neden Türkiye’nin en iyi hosting firması IHS TELEKOM onu kısaca açıklayayım.

Kesinlikle ama kesinlikle en iyi teknik destek hizmeti; ( çok ilgili olmak değil sadece, çok bilgili olmak aynı zamanda ) Çok ilgilenecek firmalar arıyorsanız size sizinle çoook ilgilenen ama sonuca çoook geç giden bir kaç hosting firması tavsiye edebilirim.
Kesinlikle kesintisiz hizmet; hiç bir kesintiden şuana kadar etkilenmedim. 
Kesinlikle güvenli hizmet. ( IHS üzerinde barındırdığım hiç bir sitem hacklenmedi. ) WordPress siteler kolay hacklenir falan yalanları tamamen bu işi yaptığını düşünen hosting firmalarının savunmasından ibarettir.
Fiyat ve performans sorgulandığında kesinlikle ama kesinlikle en iyi hosting firması. 299 DOLAR ödediğim hosting firmasına ve 299 TL ödediğim IHS’ye aynı WordPress siteyi, aynı eklentileri kurdum. Amacım hem hız testi yapmak hemde firma testi yapmak hemde WOOCOMMERCE eklentisini sorunsuz çalıştıran, 10.000 ürünü bile kasmadan siteye ekleyebilen hosting sağlayıcısı var mı merakı.

—- Çok güvendiğim bir firma ile ( Severim kendilerini isim vermiyorum o yüzden ) IHS ‘ye aynı anda kurduğum ve aynı anda başlattığım XML import işlemi IHS’de 2 saat sonra bitti. Diğer firmada ise bitmedi 🙂 Hiç bitmedi. Sonra durumu izah ettim iki firmayı test ettiğimi ilettim, o zaman sizi daha iyi bir server’a alalım dediler. En iyi server’da bu sefer XML ürün sayısını 2 katına çıkardım.

Yeni test, IHS süre şaşması olmadı, 4 saat’te işlem tamamlandı. Diğer firmada ise yine bitmedi. Durumu ilettim, IHS’de kurduğum sitenin bilgilerini diğer firmaya verdim. Alın siz test edin dedim.

Neyse, sonuç yalan oldu. Hala deniyorlar.

Kardeşim, bir firmaya bir destek talebi açarsınız firma hemen cevap verir. Bu onların görevidir tabii yapacaklar. Ama bir firma aşağıdaki güzel şekilde cevap verir mi? Gece saat 23:00 ‘te açtığım çağrıya gelen cevabı hiç değiştirmeden sizlerle paylaşıyorum.

Sonuçta organik içerik 🙂 …

Operatör : Ulas K. — Tarih : 23.12.2014 – 02:47:22   
Merhaba,Web sitenize ait kaynak dosyaların ve veritabanınızın aktarımı tamamlanmıştır.Ancak …………………..net web sitenize erişim sağlandığında aşağıda yer alan hata ile karşılaşılmaktadır.

A PHP Error was encountered
Severity: Warning
Message: touch() [function.touch]: Utime failed: Permission denied
Filename: sysplugins/smarty_internal_template.php
Line Number: 181

İlgili dosya üzerinde gerekli optimizasyonu gerçekleştirmenizi ve alan adınızın nameserver adreslerini aşağıdaki bilgiler doğrultusunda güncellemenizi takiben nameserver yönlendirmesine bağlı olarak 2 ila 24 saat içerisinde web sitenize erişim sağlayabilirsiniz.

Nameserver 1: ns1.ihsdnsx20.com
Nameserver 2: ns2.ihsdnsx20.com

İyi Çalışmalar

Açıkcası Ticket üzerinden TEŞEKKÜR EDECEKTİM IHS TELEKOM’a ama birde tüm takipçilerimin önünde TEŞEKKÜR ETMEK İSTEDİM.
TEŞEKKÜRLER IHS. İYİ Kİ YILLAR ÖNCE SİZİNLE ÇALIŞMAYA BAŞLAMIŞIM.