power-rangers-seriye-donusebilir-7120529.Jpeg

Merhaba arkadaşlar; bugün size Power Rangers Seriye Dönüşebilir hakkında bir yazı paylaşmak istedim.

Power Rangers Seriye Dönüşebilir

 

Şimdilerde yeni bir film olarak beyaz perdeye aktarılmakta olan Power Rangers, hiç şüphesiz 90’lı yılların en popüler TV dizilerinden birisiydi. Özellikle çocuklar tarafından oldukça fazla benimsenen ve beğeni ile izlenen dizi, haliyle beraberinde büyük bir hayran kitlesi de oluşturmuştu. Yıllar sonra hikayeyi tekrardan toparlayacağını ve sinema filmi ile beraber beyaz perdeye uyarlayacağını açıklayan Lionsgate ise sürpriz haberi vererek hayranları heyecanlandırmayı başarmıştı. Nitekim şimdilerde çekilmekte olan ve gelecek yıl vizyona girmesi beklenen film ile ilgili yeni bilgiler ortaya atıldı. Eğer dizinin hayranıysanız size güzel bir haberimiz var. Gelecek yıl vizyona girecek olan film yüksek ihtimalle tek kalmayacak ve aksine yeni bir seriye dönüşebilecek. Zira bu konuda yapımcı CEO’nun epey umutlu olduğunu rahatlıkla söylemek mümkün.

7 Filmlik Bir Seriye Hazır Olun

Konu ile ilgili yeni açıklamalar yapan Lionsgate CEO’su Jon Feltheimer, şu anda çekimleri devam eden film ile ilgili büyük umutlarının olduğunu ve hatta bu konuda devam filmi konusunun dahi masaya yatırıldığını söyledi. İhtimaller dahilinde olduğunun sinyalini veren CEO, hatta bu konuda yaptığı açıklamalarında devam filmlerinin sayısının 6’ya kadar çıkabileceğini de belirtti.

Gereken Tek Şey Gelecek Yılki Filmin Başarılı Olması

Yapılan açıklamalarda aslında en önemli konunun 2017 yılında vizyona girecek olan film olduğuna dikkat çekildi. Eğer gelecek yılın mart ayında beyaz perdede izleyiciler ile buluşacak olan Power Rangers filmi başarılı olur ve yapımcısına güzel bir hasılat getirir ise devam filmleri kesin çekilecek. Zira yapımcı hali hazırda şimdiden bu konuya sadece olumlu bakmıyor aynı zamanda istekli yaklaşıyor