oneplus-3-dunyaya-aciliyor-7156370.Jpeg

Merhaba arkadaşlar; bugün size OnePlus 3 Dünyaya Açılıyor hakkında bir yazı paylaşmak istedim.

OnePlus 3 Dünyaya Açılıyor

Dünyanın en büyük 4. cep telefonu üreticisi Oppo‘dan ayrılan bir grup mühendis tarafından kurulduğu söylenen OnePlus, Oppo ve Vivo‘nun sahibi BBK Holding‘in daha geniş pazarlara ulaşmak için yaptığı bir projeden başka bir şey değildir. Amiral gemisi katili terimini hayatımıza sokan ilk nesil OnePlus One‘nın bu denli başarılı olması beklentileri her geçen gün arttırmıştı. Şimdi sıra geldi OnePlus 3‘e. Gelen bilgilere göre üretici, OP3 ile ilgili oldukça farklı bir yatırım yapmaya hazırlanıyor.

OnePlus 3 Davetiye Yoluyla mı Satılacak?

Bildiğiniz gibi OnePlus One davetiye yoluyla satılmış ve bu sayede de Android ekosisteminin efsanesi haline gelmişti. OnePlus 2‘de ise bu yolu tercih etmeyen Çinli üreticinin OP3‘te de yoluna perakende satış ile devam edeceği açıklandı. Dünyanın öne gelen ülkelerinde aynı anda tanıtılacak OP3‘ün global pazarda çok daha fazla söz sahibi olacağını şimdiden rahatlıkla söyleyebiliriz.

Yeni telefonun yarın tanıtılması bekleniyor ve tanıtım yapılacak ülkeler New York, Londra, Paris, Berlin, Yeni Delhi, Mumbai, Bangalore olarak belirlenmiş. OP3’ün 5,5 inç Full HD ekranı, Snapdragon 820 işlemcisi ve hafıza miktarına göre de 4GB ve 6GB RAM gücü olacağını belirtelim…

7 June 2016 | 12:08 pm tarihli OnePlus 3 Dünyaya Açılıyor başlıklı yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederim.