Merhaba arkadaşlar; bugün size iPhone 7’deki önemli değişiklik nedir? hakkında bir yazı paylaşmak istedim.

Dedikodular bu sefer renk seçeneklerinde farklılık olacağını ileri sürüyor.

Apple’ın bazı seçimleri garip karşılandı. Bazı tüketiciler gümüş ve uzay grisi arasında korkunç bir farkın olduğunu düşünmüyor. Ancak renkler konusunda Apple, reform yapmak üzere.

Japon blog sitesi Mac Otakara’nın, Çinli tedarik zinciri kaynağına dayandırdığı makalesine göre, Apple “Büyük olasılıkla” yeni iPhone’da uzay grisi renk seçeneğini kullanmayacak. Yeni renk seçeneği koyu mavi olacak. Raporda altın, gümüş, roze altın renk seçeneklerinin aynen kaldığı ve bir değişiklik olmadığı vurgulanıyor.

Bu söylenti doğru ise gümüş ve uzay grisinin benzerliğinden dem vuranlar haklı olabilir. Koyu mavi güzel bir renk seçeneği, ama siyah rengin de olmasını tercih ederim. Mesela Nexus 6P’nin siyah renkli hali çok güzeldi, iPhone’da da siyah renk asil durur. Son siyah renkli iPhone modeli iPhone 5 oldu, çabuk çizilmesinden dolayı uzay grisine geçildi.

Siz renk değişikliği için ne düşünüyorsunuz? Koyu mavi sizce nasıl olur? Siyah rengin geri gelmesini ister miydiniz? Yorumlarınızı bizimle paylaşın.

Haber Kaynağı

10 June 2016 | 10:51 am tarihli iPhone 7’deki önemli değişiklik nedir? başlıklı yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederim.