hp-yeni-telefonunu-gozler-onune-serdi-7156486.Jpeg

Merhaba arkadaşlar; bugün size HP, Yeni Telefonunu Gözler Önüne Serdi hakkında bir yazı paylaşmak istedim.

Elite X3

Elite X3

Bu zamana kadar karşımıza epey başarılı bilgisayar modelleri ile çıkmış olan HP, bu alanda çalışmalarını son sürat devam ediyor. Ancak bununla yetinmeyen ve üretim skalasını genişletmek de isteyen firma, bir yandan akıllı telefon sektörünü ihmal etmeyecek. Zira sürekli olmasa da akıllı telefon modelleri geliştiren ve bu konuda başarılara imza dahi atan şirket, üzerinde çalışmakta olduğu yeni amiral gemi modelini gözler önüne sermiş bulunmakta. Hali hazırda zaten Mobile World Congress 2016 etkinliğinde duyurulmuş olan telefon, şimdilerde ise yayımlanan yeni videoda gözükmesi ile gündeme gelmiş durumda. Üstün özelliklerde bir telefon modeline daha hazır olun. Üstelik bu kez bilgisayar konusunda devleşen bir firma akıllı telefon üretmiş olacak. Nitekim belirli bir kitle tarafından beklentiler epey yüksek.

Amiral Gemi Niteliğinde Olacak

Şu ana kadar yapılan açıklamalar, HP tarafından geliştirilmekte olan yeni telefonun amiral gemi modeli niteliğinde olacağı yönünde. Elite X3 adı ile duyurulan telefonda parmak izi okuyucu sensöründen tutun da en yeni Windows 10 Mobile işletim sistemine kadar pek çok özellik bulunacak.

Çıkış Tarihi Belli

Daha önce yapılan açıklamalarda Elite X3 modelinin çıkış tarihi onaylanmıştı. Bu konuda açıklama yapan üretici, modelin temmuz ayı sonlarına doğru satışa sunulacağını ve kullanıcı dostu bir fiyat karşılığında satın alınabileceğini belirtmişti.

7 June 2016 | 12:18 pm tarihli HP, Yeni Telefonunu Gözler Önüne Serdi başlıklı yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederim.