asus-zenfone-3-ailesi-fiyati-belli-oldu-7115736.Jpeg

Merhaba arkadaşlar; bugün size Asus Zenfone 3 Ailesi Fiyatı Belli Oldu hakkında bir yazı paylaşmak istedim.

Asus Zenfone 3 Ailesi Fiyatı Belli Oldu

 

Akıllı telefon pazarının en önemli oyuncusu haline gelen firmalardan birisi de Tayvanlı Asus oldu. Zenfone serisi ile büyük başarıya imza atan firma 2 yıl içinde 30 milyon telefon satışı gerçekleştirdiğini duyurdu. Bugün silikonvadisi olarak katıldığımız bir basın lansmanı ile firma yeni nesil Zenfone 3 serisini duyurdu.

3 farklı telefon ile gelen Zenfone 3 serisinin detaylı özelliklerinden bahsedeceğiz ama telefonlar fiyatları ile büyük bir şaşkınlık yarattı. Asus yeni telefonlarının fiyatını ortaya koydu ve büyük üreticilere artık siz düşünün dedi.

Asus Zenfone 3 Ailesi Fiyat Aralıkları

Asus 3 farklı telefon tanıttı. Orta segment telefon diyebileceğimiz Zenfone 3, Snapdragon 625, 3 GB RAM ve 32 GB Hafıza ile karşımıza çıkıyor ve fiyatı 249 dolar

Uzak doğu pazarında kullanıcılar telefonlarından TV izlemeyi oldukça seviyor. Bunun için geliştirilen Zenfone 3 Ultra ise 6,8 inç dev ekranı, 23 megapiksel kamerası, devasa 4600 mAh pili ve 5 adet hoparlörü ile 479 dolardan satışa sunuluyor.

Amiral gemisi katili diyebileceğimiz Asus Zenfoe 3 Deluxe ise 499 dolardan pazara sunuluyor. Zenfone 3 Deluxe, ülkemizde 2000 TL altında satılan ilk Snapdragon 820‘li telefon olacaktır ve özellikle büyük üreticilerin keyfini ciddi oranda kaçıracaktır diye düşünüyoruz…