Acer V9800 4K

Merhaba arkadaşlar; bugün size Acer, 4K Projeksiyon Ürününü Tanıttı hakkında bir yazı paylaşmak istedim.

Acer V9800 4K

Acer V9800 4K

Bu zamana kadar birbirinden başarılı ürüne imza atan ve bunlar ile beraber rekor sayıda satış elde etmeyi başaran Acer, son sürat yeni ürünlerini geliştirmeye devam ediyor. Bir yandan bilgisayar üretimine devam eden ve bunun yanında yüksek çözünürlükte monitör modellerine de imza atan firma, karşımıza yeni bir projeksiyon ile çıkmış bulunmakta. Tanıtılan yeni projeksiyonun en dikkat çeken yönü ise hiç şüphesiz 4K kalitesinde görüntüleri yansıtabilecek oluşu. Computex 2016 etkinliğinde dikkatleri üzerine çeken üretici, bu esnada yeni projeksiyon cihazını da gözler önüne sermeyi ihmal etmedi.

Güçlü ve Üstün Kaliteye Sahip

Açıklanan bilgilere göre Acer V9800 4K ismi ile adlandırılmakta olan yeni ürün, ev sineması projeksiyonu olarak anılıyor. Evde sinema keyfini dorukta yaşatacağı belirtilen cihazın tam 3840 x 2160 piksel çözünürlük sunabiliyor oluşu ise işin en güzel yanı. Tabi buna göre de güçlü bir işlemci kullanan ürün, 4K DMD işlemcisinden gücünü alıyor. Nitekim 8 milyon pikseli yansıtabilen güçte olan projeksiyon, bir nevi gözlerimize bayram yaşatacak cinsten.

Üstün Kalitede Renk Kalitesi Sunacak

Bizzat firma tarafından geliştirilen ColorPurity teknolojisini kullanacağı açıklanan projeksiyonun renk paleti ve gelişmiş lamba kontrol gibi seçeneklere ev sahipliği yapacağı açıklandı. Çalışırken sadece 20 desibel gürültü yapan ürünün henüz nasıl bir fiyat etiketi karşılığında satışa sunulacağı açıklanmadı. Bunun yanı sıra cihazın gelecek yıl başlangıçta belirli ülkelerde görüye çıkması bekleniyor.

7 June 2016 | 12:13 pm tarihli Acer, 4K Projeksiyon Ürününü Tanıttı başlıklı yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederim.